VÍTEJTE NA STRÁnKÁCH av gastro, s.r.o.

Firma Anna Vokřálová Gastro byla založena roku 1996,

za účelem zajišťování závodního stravování, restauračního stravování, doplňkového prodeje zboží a cateringových služeb.

 

✧✧

FIREMNÍ STRAVOVÁNÍ

✧✧

Naše firma je schopna zabezpečit denní provozování stravovacích služeb, tj. svačinový provoz, obědy a doplňkový prodej v odpovídajícím složení a ve shodě s novými hygienickými předpisy. Převezmeme Váš stravovací provoz i se zajištěním jeho chodu. Závodní stravování může být realizováno formou objednávkovým nebo bezobjednávkovým systémem. V případě bezobjednávkového systému si může strávník vybrat
z vystavené vzorové porce.
Pro vedoucí pracovníky i obchodní návštěvy můžeme připravit zvláštní menu včetně obsluhy. Každý jídelní lístek je originál. Na jídelním lístku se neopakují jídla během 21 dní. Pouze vybrané jídla mají kratší cyklus. V průběhu roku je jídelní lístek doplňován o nová jídla.

Strávník nemusí platit v hotovosti. Nabízíme kreditní nebo debetní karty s možností kontroly dotací poskytovaných strávníkovi zaměstnavatelem. Akceptujeme i poukázky Ticket restaurant, Sodexho pasilustraces a Ticket Dejonour. Dodávky jídel jsou řešeny v přepravních nádobách - termoportech s možností zajištění naší dopravy. V případě jednotlivých strávníků je řešena přeprava v jednoporcových nádobách např. ešusy.
Závodní stravování realizované naší firmou je kvalitní, chutné a splňuje veškeré hygienické normy. Nabídka obsahuje předkrmy, polévky, hlavní jídla, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty, dezerty, nápoje, kusové ovoce a pečivo. Celková nabídka může být rozšířena minutková nebo výběrová jídla a o salátový bufet..

ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ

Zajišťujeme komplexní stravovací služby na středních
a vysokých školách. Převezmeme stravovací provoz i se zajištěním jeho chodu. Stravovací služby odpovídají věku strávníků a požadavkům na pestrou a vyváženou stravu. Používáme čerstvé a prověřené suroviny
od tuzemských dodavatelů. Školní stravování realizované naší firmou je kvalitní, chutné a splňuje veškeré hygienické normy.

Školní stravování pokrývá nabídku snídaní, svačin, obědů, večeří a zabezpečení provozu doplňkového prodeje. Sortiment nabídky obvykle zahrnuje polévky, hlavní jídla, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty, dezerty, nápoje, kusové ovoce a pečivo. Školní stravování může být realizováno formou objednávkovým, nebo bezobjednávkovým systémem. Nabízíme řešení placení elektronickým evidenčním systémem s možností kreditní nebo debetní karty .

✧✧